Please reload

Recent nieuws

Ballensysteem (als deze aanwezig was ) gewijzigd

08/08/2017

1/6
Please reload

In het nieuws

Multikorf

29/05/2015

 

Met vereende krachten hebben zij het toch geklaard. Een op 1e Pinksterdag gemobiliseerde klus team bij elkaar gekomen om de speeltuin uit te breiden met de Multikorf en de Conventuskant van onze accommodatie te ontdoen van onkruid en ander afval. Bedankt Leon. Gordon, Arno, Niels, Esther en Nicole voor de inspanningen op deze vrije zondag.

Please reload

Please reload

Zoek op tags
Please reload

Archief

Nieuwsbericht

SV Conventus

Develsingel 7a
3333 LD Zwijndrecht
E-mail: info@svconventus.nl

Tel: (078) 619 18 44 (kantine)

Het lidmaatschap van Sportvereniging Conventus wordt aangegaan voor een geheel verenigingsjaar. Dit verenigingsjaar loopt van 1 juli tot 30 juni van het volgend jaar. Als je het lidmaatschap wilt beëindigen voor het volgende seizoen geldt dat je dit schriftelijk of middels e-mail voor 31 mei moet aangeven bij het secretariaat en/of ledenadministratie van de vereniging. Meer informatie

  • Facebook - Black Circle

© 2019 SV Conventus