Please reload

Recent nieuws

Ballensysteem (als deze aanwezig was ) gewijzigd

08/08/2017

1/6
Please reload

In het nieuws

Korfbal: veldteamindelingen

11/03/2016

 

Het heeft heel wat hoofdbrekens gekost om een juiste veldteamindeling samen te stellen. Verschillende teams eindig(d)en de zaalcompetitie incompleet, de redenen/oorzaken zijn reeds aangegeven in het bericht van 050316.

Hierdoor waren (in de oudere jeugdteams A, B en C) enkele rigoureuze beslissingen niet uitgesloten.

Het gevolg is ook dat de gemiddelde leeftijd per team dusdanig veranderde, dat er bestaande teams (KA2 en KC3) kwamen te vervallen en een nieuw KB2 team moest worden geformeerd.

Weloverwogen heeft de KTC (met advies van de betreffende trainers en leiders) de volgende onderstaand veldteamindelingen samengesteld.

De veldtrainingstijden staan elders al vermeld op de website.

 

Namens de KTC,

Jos de Kok

 

KA1

Dames:            Fatima, Dunja, Lisa B, Floor, Lianne, Robin.
Heren:             Rico, Jordy, Remco, Daan                                                                                       

Trainers:         Ellen & Sander

 

KB1

Dames:            Inge, Flynn, Iris, Mylene.
Heren:             Luuk, Lex ,Wouter, Randy, Stefan, Thijs R

Trainers:         Margo & Jolanda.    

 

KB2

Dames:            Amber, Veerle, Laura , Nikki
Heren :            Damian, Thijs K, Nick, Alex                                                 

Trainers:         Danny & Jaimy
 

KC1

Dames:           Eva, Maud, Joëlle, Lizzy, Roos, Femke
Heren:            Raoul, Tycho, Timo, Senna,   

Trainers:         Melanie & Patrick   

 

KC2

Dames:           Hester, Lisa, Sara, Marly, Dian, Bonita, Marjolein, Anouk, Lean, Dominique d Jong
Trainers:         Maaike, Dunja & Bob Hartog                                                                                                                                                       

 

D1

Dames:           Annabel, Richelle, Yasmijn, Dominique H.
Heren:             Niels, Emil, Airto, Tim, Quinten, Thimo.
Trainers :        Michael & Lesley                                                                  

 

KE1

Dames:            Mila, Lina, Anoek.
Heren:             Thijmen, Gino.                                                          
Trainers:         Ilona

 

KE2

Dames:           Sienna, Fleur, Noëlle.
Heren:             Coen, Björn.                                                              
Trainers:         Priscilla & Daniëlle.

 

KE3

Dames:           Faya, Sterre, Megan, Reza, Raena, Noelani.                                               
Trainers:         Mylene & Inge + coaching Patrick

KF1

Dames:            Kim
Heren:             Pascal, Evyn, Cas, Mitch.                                         
Trainers:          Bianca & Linda

 

KF2

Dames:            Amber, Olivia, Lieke, Tessa, Jacey, Livy.
Trainers:         Bianca & Linda

 

Kangoeroes

                         Melissa, Jashlyn, Leilana.

Trainers:      Robin + Flynn

Please reload

Please reload

Zoek op tags
Please reload

Archief

Nieuwsbericht