Please reload

Recent nieuws

Ballensysteem (als deze aanwezig was ) gewijzigd

08/08/2017

1/6
Please reload

In het nieuws

Ledenadministratie.

13/06/2016

Voor een sportvereniging is een juiste ledenadministratie met de juiste adresgegevens zeer belangrijk. Bij controle hiervan, blijkt dat, wanneer men is verhuist, verzuimd wordt om ook de vereniging van deze verhuizing in kennis te stellen.

 

Mijn verzoek is dan ook bij elke wijziging (adres, (mobiel), telefoonnummer, emailadres, bankrekeningnummer) dit door te geven via het emailadres ledenadministratie@svconventus.nl .

 

Namens het bestuur en ledenadministratie,

 

Jos de Kok

 

 

Please reload

Please reload

Zoek op tags
Please reload

Archief

Nieuwsbericht

SV Conventus

Develsingel 7a
3333 LD Zwijndrecht
E-mail: info@svconventus.nl

Tel: (078) 619 18 44 (kantine)

Het lidmaatschap van Sportvereniging Conventus wordt aangegaan voor een geheel verenigingsjaar. Dit verenigingsjaar loopt van 1 juli tot 30 juni van het volgend jaar. Als je het lidmaatschap wilt beëindigen voor het volgende seizoen geldt dat je dit schriftelijk of middels e-mail voor 31 mei moet aangeven bij het secretariaat en/of ledenadministratie van de vereniging. Meer informatie

  • Facebook - Black Circle

© 2019 SV Conventus