Please reload

Recent nieuws

Ballensysteem (als deze aanwezig was ) gewijzigd

08/08/2017

1/6
Please reload

In het nieuws

Contributie juli 2016

16/06/2016

In verband met de financiële afsluiting van de Verenigingsadministraties zal de afschrijving via machtiging van de contributie over de maand juli 2016 ook daadwerkelijk begin juli 2016 plaatsvinden. Dit wijkt af van de reguliere afschrijving van de maandelijkse contributies. De contributie over de maand augustus wordt, zoals gebruikelijk, vooraf weer geïnd (eind juli 2016). Dit houdt dus in, dat er in de maand juli 2016 tweemaal contributie, via de machtiging, wordt geïncasseerd.

 

Uw penningmeester, Jos de Kok.

 

 

Please reload

Please reload

Zoek op tags
Please reload

Archief

Nieuwsbericht

SV Conventus

Develsingel 7a
3333 LD Zwijndrecht
E-mail: info@svconventus.nl

Tel: (078) 619 18 44 (kantine)

Het lidmaatschap van Sportvereniging Conventus wordt aangegaan voor een geheel verenigingsjaar. Dit verenigingsjaar loopt van 1 juli tot 30 juni van het volgend jaar. Als je het lidmaatschap wilt beëindigen voor het volgende seizoen geldt dat je dit schriftelijk of middels e-mail voor 31 mei moet aangeven bij het secretariaat en/of ledenadministratie van de vereniging. Meer informatie

  • Facebook - Black Circle

© 2019 SV Conventus