Please reload

Recent nieuws

Ballensysteem (als deze aanwezig was ) gewijzigd

08/08/2017

1/6
Please reload

In het nieuws

Prijsverhoging & nieuw product

13/01/2016

Vanaf heden zijn de prijzen van koffie, thee en bier verhoogd door duurdere inkoopprijzen. De wijzigingen zijn te vinden op de prijslijst in de kantine. Daarnaast hebben wij een nieuw bier in het assortiment opgenomen. Voortaan zal De Koninck (fles) worden verkocht.

 

 

Please reload

Please reload

Zoek op tags
Please reload

Archief

Nieuwsbericht

SV Conventus

Develsingel 7a
3333 LD Zwijndrecht
E-mail: info@svconventus.nl

Tel: (078) 619 18 44 (kantine)

Het lidmaatschap van Sportvereniging Conventus wordt aangegaan voor een geheel verenigingsjaar. Dit verenigingsjaar loopt van 1 juli tot 30 juni van het volgend jaar. Als je het lidmaatschap wilt beëindigen voor het volgende seizoen geldt dat je dit schriftelijk of middels e-mail voor 31 mei moet aangeven bij het secretariaat en/of ledenadministratie van de vereniging. Meer informatie

  • Facebook - Black Circle

© 2019 SV Conventus