Please reload

Recent nieuws

Ballensysteem (als deze aanwezig was ) gewijzigd

08/08/2017

1/6
Please reload

In het nieuws

Nieuwe trainer voor Korfbal A1-jeugd.

09/06/2017

 

De KTC was enorm positief verrast na het ontvangst van een externe email met een verzoek of het mogelijk was een jeugdteam van Conventus te mogen/kunnen trainen. Natuurlijk was onze reactie, een iedere KTC zou zo’n verzoek vaker willen ontvangen (vooral van eigen leden).

Joop Molendijk, woonachtig in Zwijndrecht en 29 jaar jong, heeft zich aangemeld. Thans is Joop jeugdtrainer bij Deetossnel. De contacten waren snel gelegd en de beslissing dus ook. Vanaf volgend seizoen is hij de hoofdtrainer van de A1-jeugd.

Daar het seizoen nu voorbij is, zal hij tijdens de eerste training van het nieuwe seizoen officieel aan de A1-jeugd worden voorgesteld. En dat staat gepland op dinsdag 15 augustus 2017. Locatie en tijd (door de renovatie) is nog onbekend. In ieder geval Joop, van harte welkom bij Conventus !!!

 

Namens de KTC,

 

Jos de Kok

 

 

 

Please reload

Please reload

Zoek op tags
Please reload

Archief

Nieuwsbericht