Zoeken
  • svconventus

Multikorf


Met vereende krachten hebben zij het toch geklaard. Een op 1e Pinksterdag gemobiliseerde klus team bij elkaar gekomen om de speeltuin uit te breiden met de Multikorf en de Conventuskant van onze accommodatie te ontdoen van onkruid en ander afval. Bedankt Leon. Gordon, Arno, Niels, Esther en Nicole voor de inspanningen op deze vrije zondag.


9 keer bekeken0 reacties

Recente blogposts

Alles weergeven
SV Conventus

Develsingel 7a
3333 LD Zwijndrecht
E-mail: info@svconventus.nl

Tel: (078) 619 18 44 (kantine)

Het lidmaatschap van Sportvereniging Conventus wordt aangegaan voor een geheel verenigingsjaar. Dit verenigingsjaar loopt van 1 juli tot 30 juni van het volgend jaar. Als je het lidmaatschap wilt beëindigen voor het volgende seizoen geldt dat je dit schriftelijk of middels e-mail voor 31 mei moet aangeven bij het secretariaat en/of ledenadministratie van de vereniging. Meer informatie

  • Facebook - Black Circle

© 2021 SV Conventus

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now