Zoeken
  • svconventus

Op bezoek bij Atos radio


Afgelopen zondag 31 mei was sv Conventus op bezoek bij Atos radio. In het Sport op zondag deel 2 werden Kevin van Oosten, Bart Krabbendam en Ilonka Luksen geïnterviewd. De jongens mochten een verzoeknummer kiezen die werden voor (Parijs) en na (Weekend) het gesprek gedraaid.

Kevin en Bart vertelden over hoe ze lid zijn geworden, wat hun positie is en hoe de wedstrijden zijn gegaan. Ilonka heeft het Jubileumfeest onder de aandacht gebracht. http://www.jubileumsvconventus.nl/

Hierbij de link naar Atos gemist: http://www.atosrtv.nl/index.php?pagina=gemist/radio, 16.00 uur Sport op zondag deel 2. Het gesprek vond plaats rond 16.35 uur.


13 keer bekeken
SV Conventus

Develsingel 7a
3333 LD Zwijndrecht
E-mail: info@svconventus.nl

Tel: (078) 619 18 44 (kantine)

Het lidmaatschap van Sportvereniging Conventus wordt aangegaan voor een geheel verenigingsjaar. Dit verenigingsjaar loopt van 1 juli tot 30 juni van het volgend jaar. Als je het lidmaatschap wilt beëindigen voor het volgende seizoen geldt dat je dit schriftelijk of middels e-mail voor 31 mei moet aangeven bij het secretariaat en/of ledenadministratie van de vereniging. Meer informatie

  • Facebook - Black Circle

© 2019 SV Conventus

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now