Zoeken
  • Kampleiding

Keukensponsoring Jeugdkamp 2015


Keukensponsoring Jeugdkamp

Had u altijd al op een speciale manier het jeugdkamp willen sponsoren? Dat kan nu!

Met veel plezier bereiden wij iedere dag de verschillende maaltijden, maar om dat voor elkaar te krijgen moeten we flink wat inkopen doen. Daar kunt u mee helpen! Door één of meerdere inkopen voor ons te doen weet u precies wat u heeft gesponsord voor het jeugdkamp. In de kantine hangen de lijsten weer op met onze boodschappen.

Hier kunt u uw naam en telefoonnummer of mailadres achter een van de boodschappen noteren zodat we weten wie wat precies koopt.

INLEVEREN KAN VANAF MAANDAG 4 MEI

Denkt u aan andere aantallen of hoeveelheden of heeft u nog vragen of suggesties laat het ons dan gerust weten. Alle sponsoring is van hart welkom!

BEDANKT!!!

Namens alle leiding en kinderen!

Jürgen

Stefan

Roeland

#jeugdkamp

9 keer bekeken0 reacties

Recente blogposts

Alles weergeven
SV Conventus

Develsingel 7a
3333 LD Zwijndrecht
E-mail: info@svconventus.nl

Tel: (078) 619 18 44 (kantine)

Het lidmaatschap van Sportvereniging Conventus wordt aangegaan voor een geheel verenigingsjaar. Dit verenigingsjaar loopt van 1 juli tot 30 juni van het volgend jaar. Als je het lidmaatschap wilt beëindigen voor het volgende seizoen geldt dat je dit schriftelijk of middels e-mail voor 31 mei moet aangeven bij het secretariaat en/of ledenadministratie van de vereniging. Meer informatie

  • Facebook - Black Circle

© 2021 SV Conventus

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now