Zoeken
  • svconventus

Presentatie sponsor Heren 2


Kom allen naar de presentatie van de wedstrijdshirts aan onze nieuwe sponsor, te weten VROOM Zuigtechniek voor het heren 2 team.

De uitreiking vindt plaats voor de handbalwedstrijd van Heren 2 die zondag 20 december om 10.10 uur start. Onze sponsor is natuurlijk aanwezig bij dit heuglijke feit en uiteraard zullen er foto's worden genomen.

Laat onze sponsor zien wie en wat Conventus is en wees ook aanwezig!

Tot zondag


5 keer bekeken
SV Conventus

Develsingel 7a
3333 LD Zwijndrecht
E-mail: info@svconventus.nl

Tel: (078) 619 18 44 (kantine)

Het lidmaatschap van Sportvereniging Conventus wordt aangegaan voor een geheel verenigingsjaar. Dit verenigingsjaar loopt van 1 juli tot 30 juni van het volgend jaar. Als je het lidmaatschap wilt beëindigen voor het volgende seizoen geldt dat je dit schriftelijk of middels e-mail voor 31 mei moet aangeven bij het secretariaat en/of ledenadministratie van de vereniging. Meer informatie

  • Facebook - Black Circle

© 2019 SV Conventus

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now