Zoeken
  • svconventus

Kampcrew bedankt!


Leuke, spannende, fantastische, sportieve verhalen gehoord tijdens en na het jeugdkamp van Conventus.

Zelfs bezorgde ouders via de whatsapp waren betrokken bij het wel en wee van alle kampgangers.

Moe en voldaan, met blijde gezichten werden de gehele meute ontvangen door de achterblijvers in Zwijndrecht. Uit alle eerdergenoemde constateringen mag en moet je concluderen, dat het jaarlijkse kampevenement enorm geslaagd en een belevenis is geweest. Vandaar vanuit de gehele vereniging Conventus een woord van dank voor de gehele kampcrew, die zich uitermate hebben ingezet om ook dit kamp weer tot een succes te maken.

#jeugdkamp

12 keer bekeken0 reacties

Recente blogposts

Alles weergeven
SV Conventus

Develsingel 7a
3333 LD Zwijndrecht
E-mail: info@svconventus.nl

Tel: (078) 619 18 44 (kantine)

Het lidmaatschap van Sportvereniging Conventus wordt aangegaan voor een geheel verenigingsjaar. Dit verenigingsjaar loopt van 1 juli tot 30 juni van het volgend jaar. Als je het lidmaatschap wilt beëindigen voor het volgende seizoen geldt dat je dit schriftelijk of middels e-mail voor 31 mei moet aangeven bij het secretariaat en/of ledenadministratie van de vereniging. Meer informatie

  • Facebook - Black Circle

© 2019 SV Conventus

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now