top of page
Zoeken
  • svconventus

Overlijden Frans Kuijl‏


Voor ons toch nog onverwacht hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons korfballid Frans Kuijl. Alhoewel Frans zijn gezondheid hem een moeilijke laatste levensperiode heeft gegeven, waren de berichten toch positief. Frans was onlangs 40 jaar lid van onze fusievereniging, wat op gepaste wijze tijdens onze Nieuwjaarsreceptie nog is gevierd.

In de tijd van Korfbalvereniging Zwijndrecht was hij jarenlang voorzitter van de Technische Commissie en bestuurslid. De laatste jaren was naast trouwe supporter bij thuiswedstrijden van onze teams, ook nog scheidsrechter bij de lage seniorenteams.

Wij wensen Corry, naaste familie en vrienden veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies.

Bestuur en leden Sportvereniging Conventus


66 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Comentários


bottom of page