Zoeken
  • svconventus

Overlijden Frans Kuijl‏


Voor ons toch nog onverwacht hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons korfballid Frans Kuijl. Alhoewel Frans zijn gezondheid hem een moeilijke laatste levensperiode heeft gegeven, waren de berichten toch positief. Frans was onlangs 40 jaar lid van onze fusievereniging, wat op gepaste wijze tijdens onze Nieuwjaarsreceptie nog is gevierd.

In de tijd van Korfbalvereniging Zwijndrecht was hij jarenlang voorzitter van de Technische Commissie en bestuurslid. De laatste jaren was naast trouwe supporter bij thuiswedstrijden van onze teams, ook nog scheidsrechter bij de lage seniorenteams.

Wij wensen Corry, naaste familie en vrienden veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies.

Bestuur en leden Sportvereniging Conventus


53 keer bekeken0 reacties

Recente blogposts

Alles weergeven
SV Conventus

Develsingel 7a
3333 LD Zwijndrecht
E-mail: info@svconventus.nl

Tel: (078) 619 18 44 (kantine)

Het lidmaatschap van Sportvereniging Conventus wordt aangegaan voor een geheel verenigingsjaar. Dit verenigingsjaar loopt van 1 juli tot 30 juni van het volgend jaar. Als je het lidmaatschap wilt beëindigen voor het volgende seizoen geldt dat je dit schriftelijk of middels e-mail voor 31 mei moet aangeven bij het secretariaat en/of ledenadministratie van de vereniging. Meer informatie

  • Facebook - Black Circle

© 2021 SV Conventus

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now