Zoeken
  • svconventus

Weekbrief wordt Nieuwsbrief


Vanaf eind februari worden er geen weekbrieven meer verstuurd. We zijn bezig met het maken van een ander soort digitale nieuwsbrief, die niet wekelijks verzonden zal worden, maar een andere frequentie gaat krijgen.Reinier Hill wordt de redacteur van dit nieuwe concept.

Wij houden jullie op de hoogte van de ontwikkelingen. Mochten er nog vragen of suggesties zijn, dan horen wij dit graag via nieuwsbrief@svconventus.nl


23 keer bekeken
SV Conventus

Develsingel 7a
3333 LD Zwijndrecht
E-mail: info@svconventus.nl

Tel: (078) 619 18 44 (kantine)

Het lidmaatschap van Sportvereniging Conventus wordt aangegaan voor een geheel verenigingsjaar. Dit verenigingsjaar loopt van 1 juli tot 30 juni van het volgend jaar. Als je het lidmaatschap wilt beëindigen voor het volgende seizoen geldt dat je dit schriftelijk of middels e-mail voor 31 mei moet aangeven bij het secretariaat en/of ledenadministratie van de vereniging. Meer informatie

  • Facebook - Black Circle

© 2019 SV Conventus

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now