Zoeken
  • svconventus

Korfballers sv Conventus zonder problemen voorbij NKV


Conventus wist voor de wedstrijd tegen NKV dat per er persé gewonnen moet worden. Het team stond voor de wedstrijd tegen de club uit Nuenen derde in het kampioenschap, nadat direct concurrent Ready’60 verrassend had gewonnen van Klimop, dat zo de eerste plaats verloor.

Voor de belangrijke wedstrijd was Conventus niet volledig compleet, met Luuc de Ruiter die Danny van Antwerpen verving en de jarige Kirsten Winters als vervangster van Rowie Kiel. De selectie was zelfs zo gebrand op de overwinning dat ook het volledige tweede team als reserve meekwam naar Nuenen.

Vanaf het beginsignaal was Conventus heer en meester in de wedstrijd en sloeg al snel met slim en bedacht spel een voorsprong, welke bij rust al 4 – 10 bedroeg. In de tweede helft kon de voorsprong nog verder uit worden gebreid, zodat er aan het eind van de wedstrijd een ruimte 10 –

19 overwinning op het scorebord stond.

Volgende week speelt Conventus de laatste competitiewedstrijd van het zaalseizoen tegen Sperwers. Indien Conventus wint en directe concurrent Ready’60 of Klimop laat punten liggen, eindigt Conventus als tweede in de competitie, een positie die recht geeft op het spelen van promotiewedstrijden.

Scores sv Conventus

Thomas Streefkerk 6x, Jeroen van de Pol 4x, Jorrit de Bruin 4x, Luuc de Ruiter 2x, Samantha Boorsma 1x, Daniëlle Winters 1x, Priscilla Zijlmans 1x


22 keer bekeken
SV Conventus

Develsingel 7a
3333 LD Zwijndrecht
E-mail: info@svconventus.nl

Tel: (078) 619 18 44 (kantine)

Het lidmaatschap van Sportvereniging Conventus wordt aangegaan voor een geheel verenigingsjaar. Dit verenigingsjaar loopt van 1 juli tot 30 juni van het volgend jaar. Als je het lidmaatschap wilt beëindigen voor het volgende seizoen geldt dat je dit schriftelijk of middels e-mail voor 31 mei moet aangeven bij het secretariaat en/of ledenadministratie van de vereniging. Meer informatie

  • Facebook - Black Circle

© 2019 SV Conventus

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now