Zoeken
  • svconventus

Promotie wedstrijd Conventus 1 details nu bekend


Datum , plaats en tegenstander zijn bekend. Conventus 1 - Okv 1 Voor Promotie naar de tweede klasse. De promotie wedstrijd is Zondag 3 April om 13.00 uur in de Fortunahal in Delft . Voor iedereen die heeft ingeschreven voor de bus: 10.45 uur aanwezig bij Conventus, vertrek naar Delft om 11.00 uur (er wordt niet gewacht...)

Graag contant en gepast betalen bij instappen. Evt. verdere info volgt !!!!


5 keer bekeken
SV Conventus

Develsingel 7a
3333 LD Zwijndrecht
E-mail: info@svconventus.nl

Tel: (078) 619 18 44 (kantine)

Het lidmaatschap van Sportvereniging Conventus wordt aangegaan voor een geheel verenigingsjaar. Dit verenigingsjaar loopt van 1 juli tot 30 juni van het volgend jaar. Als je het lidmaatschap wilt beëindigen voor het volgende seizoen geldt dat je dit schriftelijk of middels e-mail voor 31 mei moet aangeven bij het secretariaat en/of ledenadministratie van de vereniging. Meer informatie

  • Facebook - Black Circle

© 2019 SV Conventus

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now