Zoeken
  • svconventus

INSTAP EN VERTREKTIJDEN ZONDAG VOOR DE BUS RICHTING DELFT


Update voor de bus naar Delft aanstaande Zondag . Voor iedereen die met de bus meegaat naar de promotiewedstrijd tegen OKV . LET OP !!!! De bus staat vanaf half 11 bij Conventus en vanaf die tijd kun je instappen . Uiterlijk om 11.00 uur vertrekken we richting Delft .... zorg dat je op tijd bent want er wordt niet gewacht , 11 uur vertrekt de bus .... We komen dan om 11.40 uur aan in de Fortunahal waar de selectie haar voorbereiding op de westrijd zal gaan doen en jullie als supporters aan jullie feestje kunnen beginnen . De wedstrijd begint om 13.00 uur . Uiteraard hopen we dat er geen verlenging en strafworpen nodig zijn maar hoe de wedstrijd ook verloopt .... uiterlijk 45 minuten na het laatste fluitsignaal vertrekt de bus terug naar Zwijndrecht . Zorg er dan ook voor dat je dan in de bus bent en we niet op mensen moeten wachten of iedereen moeten gaan zoeken . Zorg a.u.b. voor gepaste contante betaling in de bus . Betalen alleen aan Benno . Laten we zorgen dat de hal geel/zwart kleurt en dat we onze selectie naar de tweede klasse toejuigen . Conventus laat je van onze positieve kant horen !!! Tot Zondag


6 keer bekeken
SV Conventus

Develsingel 7a
3333 LD Zwijndrecht
E-mail: info@svconventus.nl

Tel: (078) 619 18 44 (kantine)

Het lidmaatschap van Sportvereniging Conventus wordt aangegaan voor een geheel verenigingsjaar. Dit verenigingsjaar loopt van 1 juli tot 30 juni van het volgend jaar. Als je het lidmaatschap wilt beëindigen voor het volgende seizoen geldt dat je dit schriftelijk of middels e-mail voor 31 mei moet aangeven bij het secretariaat en/of ledenadministratie van de vereniging. Meer informatie

  • Facebook - Black Circle

© 2019 SV Conventus

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now