Zoeken
  • svconventus

Schoolkorfbaltoernooi 2016


Op zaterdag 18 juni 2016 is het weer zover het jaarlijkse schoolkorfbaltoernooi van Zwijndrecht! Om ervoor te zorgen dat deze dag een groot succes gaat worden zoekt de organisatie enthousiaste mensen die willen helpen op de dag zelf met het opbouwen en opruimen. Ook zoeken wij nog scheidsrechters en vrijwilligers om bij het springkussen te staan. Jullie hulp is hard nodig om er een geslaagde dag van te maken! Wil je helpen dan kan je je opgeven.

Voor de leden van SV Conventus mail naar: chantalvanbreugel@hotmail.com


27 keer bekeken0 reacties

Recente blogposts

Alles weergeven
SV Conventus

Develsingel 7a
3333 LD Zwijndrecht
E-mail: info@svconventus.nl

Tel: (078) 619 18 44 (kantine)

Het lidmaatschap van Sportvereniging Conventus wordt aangegaan voor een geheel verenigingsjaar. Dit verenigingsjaar loopt van 1 juli tot 30 juni van het volgend jaar. Als je het lidmaatschap wilt beëindigen voor het volgende seizoen geldt dat je dit schriftelijk of middels e-mail voor 31 mei moet aangeven bij het secretariaat en/of ledenadministratie van de vereniging. Meer informatie

  • Facebook - Black Circle

© 2021 SV Conventus

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now