Zoeken
  • svconventus

Kantinerekeningen 2015-2016‏


Beste leden,

A.s. weekend is de afsluiting van het Conventusseizoen 2015-2016. Ik verzoek jullie vriendelijk om ook dit weekend jullie kantinerekeningen te voldoen.

Mocht dit (onverhoopt) achterwege blijven, dan zal het openstaand bedrag worden afgeschreven (via de afgegeven contributiemachtiging) van het bankrekeningnummer, wat bekend is in de contributie-administratie.

Met groeten,

Jos de Kok, uw penningmeester


3 keer bekeken0 reacties

Recente blogposts

Alles weergeven
SV Conventus

Develsingel 7a
3333 LD Zwijndrecht
E-mail: info@svconventus.nl

Tel: (078) 619 18 44 (kantine)

Het lidmaatschap van Sportvereniging Conventus wordt aangegaan voor een geheel verenigingsjaar. Dit verenigingsjaar loopt van 1 juli tot 30 juni van het volgend jaar. Als je het lidmaatschap wilt beëindigen voor het volgende seizoen geldt dat je dit schriftelijk of middels e-mail voor 31 mei moet aangeven bij het secretariaat en/of ledenadministratie van de vereniging. Meer informatie

  • Facebook - Black Circle

© 2021 SV Conventus

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now