Zoeken
  • svconventus

Programma seizoensafsluiting 24/25 juni


Dit weekend sluiten we het seizoen gezellig af met al onze leden. Hierbij het programma voor het weekend. Vrijdag: Feestavond Olimpícos Brãzilia vanaf 21:00 Zaterdag: Jeugdactiviteiten met oa stormbaan-springkussen en waterspelletjes vanaf 12:00 Koppelschiettoernooi vanaf 12:15 Handbal-doelgooien met snelheidsmeter vanaf 13:00 Barbecue vanaf 18:00 We hopen jullie allemaal te zien! Groetjes van de JAC, AC en KC


4 keer bekeken
SV Conventus

Develsingel 7a
3333 LD Zwijndrecht
E-mail: info@svconventus.nl

Tel: (078) 619 18 44 (kantine)

Het lidmaatschap van Sportvereniging Conventus wordt aangegaan voor een geheel verenigingsjaar. Dit verenigingsjaar loopt van 1 juli tot 30 juni van het volgend jaar. Als je het lidmaatschap wilt beëindigen voor het volgende seizoen geldt dat je dit schriftelijk of middels e-mail voor 31 mei moet aangeven bij het secretariaat en/of ledenadministratie van de vereniging. Meer informatie

  • Facebook - Black Circle

© 2019 SV Conventus

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now