Zoeken
  • svconventus

Trainingstijden,vervoersschema en veldindeling Korfbal


Klik hier voor de trainingstijden en veldindeling voor het nieuwe korfbal seizoen.

Op de teampagina staan ook de trainingstijden per team aangegeven.

Klik hier voor het vervoerschema voor de uitwedstrijden van onze jeugd.


46 keer bekeken
SV Conventus

Develsingel 7a
3333 LD Zwijndrecht
E-mail: info@svconventus.nl

Tel: (078) 619 18 44 (kantine)

Het lidmaatschap van Sportvereniging Conventus wordt aangegaan voor een geheel verenigingsjaar. Dit verenigingsjaar loopt van 1 juli tot 30 juni van het volgend jaar. Als je het lidmaatschap wilt beëindigen voor het volgende seizoen geldt dat je dit schriftelijk of middels e-mail voor 31 mei moet aangeven bij het secretariaat en/of ledenadministratie van de vereniging. Meer informatie

  • Facebook - Black Circle

© 2019 SV Conventus

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now