Zoeken
  • svconventus

Oude Conventus shirts goed terecht gekomen


Wij hebben enige tijd geleden onze oude Conventus wedstrijdshirts geschonken aan Stichting Bafang Kids.

De voorzitter van deze stichting zond het volgende bericht:

Tientallen( 57) ouders en kinderen hebben afgelopen weekend in ons jeugdcentrum bij AJA school en sport materialen voor het schooljaar 2016-2017 ontvangen. Er waren in totaal: 09 leerlingen van de basisschool, 31 leerlingen van de middelbare school, 2 studenten van de universiteit.

Naast deze 43 kinderen waren er ook 14 die dit jaar een sport en eduactie beurs hebben gekregen. Nogmaals hartelijke dank voor de shirtjes!

Leopold Foussom

Voorzitter Stichting Bafang Kids SteunRotterdam

Dit is toch een geweldig bericht voor onze vereniging. Aan de foto's kun je wel zien dat enthousiast gereageerd wordt op de shirts.

#kameroen #wedstrijdshirt

17 keer bekeken0 reacties

Recente blogposts

Alles weergeven
SV Conventus

Develsingel 7a
3333 LD Zwijndrecht
E-mail: info@svconventus.nl

Tel: (078) 619 18 44 (kantine)

Het lidmaatschap van Sportvereniging Conventus wordt aangegaan voor een geheel verenigingsjaar. Dit verenigingsjaar loopt van 1 juli tot 30 juni van het volgend jaar. Als je het lidmaatschap wilt beëindigen voor het volgende seizoen geldt dat je dit schriftelijk of middels e-mail voor 31 mei moet aangeven bij het secretariaat en/of ledenadministratie van de vereniging. Meer informatie

  • Facebook - Black Circle

© 2021 SV Conventus

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now