Zoeken
  • svconventus

Halloweenavond


Ook dit jaar viert SV Conventus weer Halloween!! Voor de F, E en D jeugd is er een echte griezel disco! Er zijn prijzen te winnen voor de aller engste griezel!!! Vanaf de C-jeugd is er weer een spooktocht. Na de spooktocht zal er een film gedraaid worden (16+). Durf jij het nog aan? Schrijf je dan nu in! Het inschrijfformulier hangt op het prikbord.


17 keer bekeken
SV Conventus

Develsingel 7a
3333 LD Zwijndrecht
E-mail: info@svconventus.nl

Tel: (078) 619 18 44 (kantine)

Het lidmaatschap van Sportvereniging Conventus wordt aangegaan voor een geheel verenigingsjaar. Dit verenigingsjaar loopt van 1 juli tot 30 juni van het volgend jaar. Als je het lidmaatschap wilt beëindigen voor het volgende seizoen geldt dat je dit schriftelijk of middels e-mail voor 31 mei moet aangeven bij het secretariaat en/of ledenadministratie van de vereniging. Meer informatie

  • Facebook - Black Circle

© 2019 SV Conventus

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now