top of page
Zoeken
  • svconventus

UPDATE: Voorlopige teamindeling korfbal


Er is een nieuw overzicht van de teamindeling beschikbaar.

Beste Leden,

Het seizoen 2016-2017 loopt al weer bijna ten einde. Nog een goede maand en de competitie 2016-2017 zit er weer op. Het Korfbalverbond heeft ons verzocht op de conceptindeling voor het veld- en zaalseizoen 2017-2018 op te geven. De KTC heeft besloten om de voorlopige teamindelingen (qua leeftijdscategorie) al bekend te maken. De teamindelingen zelf kunnen wij echter nog niet bekendmaken/indelen. Daar zijn er nog teveel vraagtekens bij (spelende) leden of zij al dan niet actief blijven in het volgend seizoen. Mocht dit niet zo zijn, dan moet dit officieel via de Ledenadministratie aan gegeven worden (een appje in het teamwhatsapp is niet voldoende !!!) en natuurlijk zo spoedig mogelijk. En als wij iemand vergeten zijn, dan horen wij het graag (de nieuwe leden, al trainend bij de jeugd, zijn nog niet opgenomen bij de voorlopige teamindelingen).

Oftewel geef zo snel mogelijk duidelijkheid, zodat de KTC verder kan met het indelen van de teams voor volgend seizoen 2017-2018.

Namens de KTC,

Jos de Kok.

ktc@svconventus.nl


147 weergaven0 opmerkingen
bottom of page