Zoeken
  • svconventus

Geslaagde en nog-net-niet geslaagde Conventusleden.


De uitslagen zijn bekend. Conventus bestuur en leden feliciteren alle Conventusleden van harte met het behalen van hun diploma. Wij weten dat Inge van Beek, Kirsten van Hengel, Amber Smidt, Veerle Smidt en Randy Smit het positieve nieuws hebben ontvangen. Wij weten ook, dat Flynn Verhoeven een herkansing heeft. Zij moet nog even knallen voor een voldoende resultaat, wat vast wel gaat lukken.

Aanvullingen zijn natuurlijk welkom. Je kan even e-mailen naar ktc@svconventus.nl of htc@svconventus.nl

Namens het bestuur,

Jos de Kok


50 keer bekeken
SV Conventus

Develsingel 7a
3333 LD Zwijndrecht
E-mail: info@svconventus.nl

Tel: (078) 619 18 44 (kantine)

Het lidmaatschap van Sportvereniging Conventus wordt aangegaan voor een geheel verenigingsjaar. Dit verenigingsjaar loopt van 1 juli tot 30 juni van het volgend jaar. Als je het lidmaatschap wilt beëindigen voor het volgende seizoen geldt dat je dit schriftelijk of middels e-mail voor 31 mei moet aangeven bij het secretariaat en/of ledenadministratie van de vereniging. Meer informatie

  • Facebook - Black Circle

© 2019 SV Conventus

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now