Zoeken
  • svconventus

Spelregelcertificaat.


Zoals een ieder bekend (moet) zijn, wordt per 1 september 2018 gefaseerd een verplichting ingevoerd, dat elk spelend lid (vanaf 14 jaar) het spelregelcertificaat moet behalen. Heel simpel wordt gesteld, geen certificaat is niet korfballen. Dit wordt gefaseerd ingevoerd, waarbij alle senioren als eerste aan de beurt komen.

Via Korfbalmasterz (via de website van het KNKV) kan je nu al trachten om dit certificaat te behalen. Jullie hebben allemaal een gebruikersnaam en activatiecode ontvangen via email (januari 2017). Zo niet, even een melding via ktc@svconventus.nl .

Tevens wordt een ieder in de gelegenheid gesteld om aanwezig te zijn bij spelregelavonden. In nauwe samenwerking met Albatros worden deze georganiseerd op de volgende data:

1. Maandag 11 december 2017

2. Dinsdag 12 december 2017

3. Maandag 22 januari 2018

4. Dinsdag 23 januari 2018

5. Maandag 12 februari 2018

6. Dinsdag 13 februari 2018

7. Maandag 12 maart 2018

8. Dinsdag 13 maart 2018

De spelregelavonden worden gehouden in de kantine van Albatros en vangen aan om 19:30 en duren tot 21:00 uur.

Je kan kiezen voor de maandag of de dinsdag, dat zijn de avonden met exact hetzelfde programma. Aan bod komen (natuurlijk) de spelregels, weerbaarheid, tips en trucks. De laatste twee avonden staan in het teken van het behalen van het certificaat.

Zorg dat je aanwezig bent !!!


33 keer bekeken
SV Conventus

Develsingel 7a
3333 LD Zwijndrecht
E-mail: info@svconventus.nl

Tel: (078) 619 18 44 (kantine)

Het lidmaatschap van Sportvereniging Conventus wordt aangegaan voor een geheel verenigingsjaar. Dit verenigingsjaar loopt van 1 juli tot 30 juni van het volgend jaar. Als je het lidmaatschap wilt beëindigen voor het volgende seizoen geldt dat je dit schriftelijk of middels e-mail voor 31 mei moet aangeven bij het secretariaat en/of ledenadministratie van de vereniging. Meer informatie

  • Facebook - Black Circle

© 2019 SV Conventus

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now