Zoeken
  • svconventus

Gezocht: Nieuw lid KC!


Beste lezers

Helaas gaat ons kc-lid diny Alberts ermee stoppen

Uiteraard snappen wij haar besluit maar zullen haar inzet enorm gaan missen.

Dit betekend dat we m.i.v. 1 januari op zoek zijn naar een gezellig type die van aanpakken houd om het schoonmaakteam te begeleiden in het schoonmaakonderhoud van de kantine.

Deze ploeg komt 1x per 6 weken bij elkaar op de maandagavond. Met koffie en thee, een gezellig praatje en uiteraard een emmertje sop wordt er dan tussen 19:00 En 22:00 uur hard gewerkt om te zorgen dat onze kantine netjes blijft.

Wie heeft er nog een beetje tijd over voor de club en wil deze taak op zich nemen?

Aanmelden kan via

Kantine@conventus.nl


12 keer bekeken
SV Conventus

Develsingel 7a
3333 LD Zwijndrecht
E-mail: info@svconventus.nl

Tel: (078) 619 18 44 (kantine)

Het lidmaatschap van Sportvereniging Conventus wordt aangegaan voor een geheel verenigingsjaar. Dit verenigingsjaar loopt van 1 juli tot 30 juni van het volgend jaar. Als je het lidmaatschap wilt beëindigen voor het volgende seizoen geldt dat je dit schriftelijk of middels e-mail voor 31 mei moet aangeven bij het secretariaat en/of ledenadministratie van de vereniging. Meer informatie

  • Facebook - Black Circle

© 2019 SV Conventus

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now