Zoeken
  • svconventus

Van den Boogaart Visspecialiteiten sponsor Korfbal 1


Zeer verheugd kan het bestuur en de Korfbal Technische Commissie bekend maken, dat voor het eerste korfbalteam van onze vereniging Van Den Boogaart Visspecialiteiten bereid te vinden om gedurende 3 jaar shirtsponsor op te treden. Van Den Boogaart Visspecialiteiten is gevestigd (ook) in Zwijndrecht in het winkelcentrum Walburg.

Het bestuur van Conventus is trots en blij om de komende 3 jaren de financiële steun van de jonge Zwijndrechts ondernemer te krijgen om onze vereniging toekomstbestendig en financieel gezond te houden.

Ondertekening sponsorcontract

34 keer bekeken0 reacties

Recente blogposts

Alles weergeven
SV Conventus

Develsingel 7a
3333 LD Zwijndrecht
E-mail: info@svconventus.nl

Tel: (078) 619 18 44 (kantine)

Het lidmaatschap van Sportvereniging Conventus wordt aangegaan voor een geheel verenigingsjaar. Dit verenigingsjaar loopt van 1 juli tot 30 juni van het volgend jaar. Als je het lidmaatschap wilt beëindigen voor het volgende seizoen geldt dat je dit schriftelijk of middels e-mail voor 31 mei moet aangeven bij het secretariaat en/of ledenadministratie van de vereniging. Meer informatie

  • Facebook - Black Circle

© 2021 SV Conventus

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now