Zoeken
  • svconventus

Van den Boogaart Visspecialiteiten sponsor Korfbal 1


Zeer verheugd kan het bestuur en de Korfbal Technische Commissie bekend maken, dat voor het eerste korfbalteam van onze vereniging Van Den Boogaart Visspecialiteiten bereid te vinden om gedurende 3 jaar shirtsponsor op te treden. Van Den Boogaart Visspecialiteiten is gevestigd (ook) in Zwijndrecht in het winkelcentrum Walburg.

Het bestuur van Conventus is trots en blij om de komende 3 jaren de financiële steun van de jonge Zwijndrechts ondernemer te krijgen om onze vereniging toekomstbestendig en financieel gezond te houden.


34 keer bekeken
SV Conventus

Develsingel 7a
3333 LD Zwijndrecht
E-mail: info@svconventus.nl

Tel: (078) 619 18 44 (kantine)

Het lidmaatschap van Sportvereniging Conventus wordt aangegaan voor een geheel verenigingsjaar. Dit verenigingsjaar loopt van 1 juli tot 30 juni van het volgend jaar. Als je het lidmaatschap wilt beëindigen voor het volgende seizoen geldt dat je dit schriftelijk of middels e-mail voor 31 mei moet aangeven bij het secretariaat en/of ledenadministratie van de vereniging. Meer informatie

  • Facebook - Black Circle

© 2019 SV Conventus

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now