Zoeken
  • svconventus

Handbalsamenwerking met Saturnus '72 gaat door

Bijgewerkt: mei 3


Handbalsamenwerking dames Conventus-Saturnus

Ondanks de maatregelen rondom het Corona virus gaan de bestuurlijke taken voor onze vereniging gewoon door.


Er wordt hard gewerkt aan de voorbereidingen voor het komende seizoen. Onderdeel daarvan is de handbal samenwerking met Saturnus voor zowel de jeugd (vanaf C) en de damesgroep.

Er is een videomeeting geweest met bestuursleden en leden van de HTC. Tijdens de meeting met de HTC is besloten dat de samenwerking met Saturnus voor de damesgroep doorgang zal gaan vinden. Dit is in het belang van de dames. Zonder de samenwerking zijn er simpelweg geen goede mogelijkheden om deze tak van sport te kunnen blijven beoefenen bij Conventus.


Vanuit de HTC zal er een bericht verzonden worden naar de damesgroep met de nodige uitleg en informatie.


We hopen met de samenwerking voor de dames dat ook zij op een goed niveau en met leeftijdsgenoten nog hun favoriete sport via Conventus kunnen blijven beoefenen.


Het bestuur

PPT informatie avond 18-02-20 versie 5
.0
Download 0 • 83KB

165 keer bekeken

Recente blogposts

Alles weergeven
SV Conventus

Develsingel 7a
3333 LD Zwijndrecht
E-mail: info@svconventus.nl

Tel: (078) 619 18 44 (kantine)

Het lidmaatschap van Sportvereniging Conventus wordt aangegaan voor een geheel verenigingsjaar. Dit verenigingsjaar loopt van 1 juli tot 30 juni van het volgend jaar. Als je het lidmaatschap wilt beëindigen voor het volgende seizoen geldt dat je dit schriftelijk of middels e-mail voor 31 mei moet aangeven bij het secretariaat en/of ledenadministratie van de vereniging. Meer informatie

  • Facebook - Black Circle

© 2019 SV Conventus

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now