Zoeken
  • svconventus

Ophalen bevrijdingsvuur op 4 Mei

75 jaar vrijheid!


Conventus helpt mee met het ophalen van het bevrijdingsvuur in Wageningen op 4 mei.


Wat is de bedoeling:


Op 4 mei rond 21:00 uur, na de dodenherdenking, vertrekken we naar Wageningen. Om 24:00 uur wordt daar het bevrijdingsvuur ontstoken en dan begint de uitdaging. Met ongeveer 20 lopers en begeleiding gaan we dit vuur naar Zwijndrecht brengen. Om vervolgens in de ochtend van 5 mei rond 09:00 het vuur op het raadhuisplein te ontsteken wat het startsein is voor de bevrijdingsfeesten.


Waar zijn we naar op zoek:


20 Lopers om in de nacht van Wageningen naar Zwijndrecht te lopen. Dit gaat in ploegen en dus zal er ook voldoende rust zijn.


4 Begeleiders om de lopers te verzorgen en ondersteunen.


4 Chauffeurs voor het vervoer van de hele colonne.


Note:


Dit is een Zwijndrechts evenement en alle sportverenigingen en geïnteresseerden mogen zich hiervoor aanmelden. Zie de bijgevoegde informatiebrief van de gemeente.


Wil je meedoen? Aanmelden kan ook bij Connie via 150570.cvdh@gmail.com of Chantal busterchantal@gmail.com

7 keer bekeken
SV Conventus

Develsingel 7a
3333 LD Zwijndrecht
E-mail: info@svconventus.nl

Tel: (078) 619 18 44 (kantine)

Het lidmaatschap van Sportvereniging Conventus wordt aangegaan voor een geheel verenigingsjaar. Dit verenigingsjaar loopt van 1 juli tot 30 juni van het volgend jaar. Als je het lidmaatschap wilt beëindigen voor het volgende seizoen geldt dat je dit schriftelijk of middels e-mail voor 31 mei moet aangeven bij het secretariaat en/of ledenadministratie van de vereniging. Meer informatie

  • Facebook - Black Circle

© 2019 SV Conventus

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now