Zoeken
  • svconventus

Hulp recreantentoernooi


Op zaterdag 16 september wordt het recreanten toernooi georganiseerd. Hierbij hebben we de hulp van vrijwilligers hard nodig. Denk hierbij bijvoorbeeld aan scheidsrechters en barbezetting. Wie wil op deze dag helpen. Vanaf 11 uur ongeveer. Reacties graag zo spoedig mogelijk naar de KTC of naar mij persoonlijk op email j.grinwis60@upcmail.nl.


15 keer bekeken0 reacties

Recente blogposts

Alles weergeven
SV Conventus

Develsingel 7a
3333 LD Zwijndrecht
E-mail: info@svconventus.nl

Tel: (078) 619 18 44 (kantine)

Het lidmaatschap van Sportvereniging Conventus wordt aangegaan voor een geheel verenigingsjaar. Dit verenigingsjaar loopt van 1 juli tot 30 juni van het volgend jaar. Als je het lidmaatschap wilt beëindigen voor het volgende seizoen geldt dat je dit schriftelijk of middels e-mail voor 31 mei moet aangeven bij het secretariaat en/of ledenadministratie van de vereniging. Meer informatie

  • Facebook - Black Circle

© 2021 SV Conventus

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now