Zoeken
  • svconventus

Trainingspakken en wedstrijdshirts.


Twee aandachtspunten voor alle spelende handballers en korfballers:

1. De eventuele wedstrijdshirts zo spoedig mogelijk inleveren in de kantine of bij Anita Verheij.

2. Er zijn vele mutaties op het gebied van de ledenadministraties. Leden die hebben opgezegd en leden waarvan het spelend lidmaatschap is omgezet naar rustend lid, moeten (zoals afgesproken) hun trainingspak inleveren (zie ook de ontvangen bevestigingen). Ook per omgaande en zeker voor 30 juni 2017. Wordt dit niet gedaan, dan volgt afschrijving via de machtiging ad 37,50. Deze voorwaarden zijn vermeld op het getekende ontvangstformulier.

Namens het bestuur,

Jos de Kok

Penningmeester


59 keer bekeken
SV Conventus

Develsingel 7a
3333 LD Zwijndrecht
E-mail: info@svconventus.nl

Tel: (078) 619 18 44 (kantine)

Het lidmaatschap van Sportvereniging Conventus wordt aangegaan voor een geheel verenigingsjaar. Dit verenigingsjaar loopt van 1 juli tot 30 juni van het volgend jaar. Als je het lidmaatschap wilt beëindigen voor het volgende seizoen geldt dat je dit schriftelijk of middels e-mail voor 31 mei moet aangeven bij het secretariaat en/of ledenadministratie van de vereniging. Meer informatie

  • Facebook - Black Circle

© 2019 SV Conventus

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now