Please reload

Recent nieuws

Ballensysteem (als deze aanwezig was ) gewijzigd

08/08/2017

1/6
Please reload

In het nieuws

Geslaagde en nog-net-niet geslaagde Conventusleden.

17/06/2017

De uitslagen zijn bekend. Conventus bestuur en leden feliciteren alle Conventusleden van harte met het behalen van hun diploma. Wij weten dat Inge van Beek, Kirsten van Hengel, Amber Smidt, Veerle Smidt en Randy Smit het positieve nieuws hebben ontvangen. Wij weten ook, dat Flynn Verhoeven een herkansing heeft. Zij moet nog even knallen voor een voldoende resultaat, wat vast wel gaat lukken.

 

Aanvullingen zijn natuurlijk welkom. Je kan even e-mailen naar ktc@svconventus.nl of htc@svconventus.nl

 

Namens het bestuur,

 

Jos de Kok

 

 

Please reload

Please reload

Zoek op tags
Please reload

Archief

Nieuwsbericht