Please reload

Recent nieuws

Ballensysteem (als deze aanwezig was ) gewijzigd

08/08/2017

1/6
Please reload

In het nieuws

Van den Boogaart Visspecialiteiten sponsor Korfbal 1

09/11/2018

Zeer verheugd kan het bestuur en de Korfbal Technische Commissie bekend maken, dat voor het eerste korfbalteam van onze vereniging Van Den Boogaart Visspecialiteiten bereid te vinden om gedurende 3 jaar shirtsponsor op te treden. Van Den Boogaart Visspecialiteiten is gevestigd (ook) in Zwijndrecht in het winkelcentrum Walburg. 


Het bestuur van Conventus is trots en blij om de komende 3 jaren de financiële steun van de jonge Zwijndrechts ondernemer te krijgen om onze vereniging toekomstbestendig en financieel gezond te houden.
 

Please reload

Please reload

Zoek op tags
Please reload

Archief

Nieuwsbericht